Разлика помеѓу преработките на „Волгоград“

Додадени 7 бајти ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
с (r2.7.2+) (Робот: Додава be-x-old:Валгаград)
с
{{Русија}}
 
[[Категорија:РускиНикулци никулциза Русија<noinclude>| </noinclude>]]
[[Категорија:Градови во Русија]]