Разлика помеѓу преработките на „Хиландар“

Одземени 16 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Ја менувам Категорија:Список на објекти заштитени од УНЕСКО во Категорија:Светско наследство на УНЕСКО
с (Робот: Ја менувам Категорија:Список на објекти заштитени од УНЕСКО во Категорија:Светско наследство на УНЕСКО)
 
[[Категорија:Света Гора]]
[[Категорија:СписокСветско наследство на објекти заштитени од УНЕСКО]]
[[Категорија:Цркви од 12 век]]
[[Категорија:Српска Православна Црква]]