Патмос: Разлика помеѓу преработките

Одземени 16 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Ја менувам Категорија:Список на објекти заштитени од УНЕСКО во Категорија:Светско наследство на УНЕСКО
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува tr:Patmos)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Список на објекти заштитени од УНЕСКО во Категорија:Светско наследство на УНЕСКО)
{{Егејско Море}}
 
[[Категорија:СписокСветско наследство на објекти заштитени од УНЕСКО]]
[[Категорија:Места во Грција]]
[[Категорија:Објекти на светско наследство во Грција]]