Отвори го главното мени

Промени

Додадени 15 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Додава yo:Íónì
[[zh-classical:離子]]
[[war:Iono]]
[[yo:Íónì]]
[[zh-yue:離子]]
[[zh:离子]]
85.496

уредувања