Разлика помеѓу преработките на „Света“

Одземени 79 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија
с (Робот: Ја менувам Категорија:Македонски села во Категорија:Села во Македонија)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
[[Категорија:Демир Хисарски села]]
[[Категорија:Села во Општина Демир Хисар]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Света (Община Демир Хисар)]]