Разлика помеѓу преработките на „Долни Стубол“

Одземени 79 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија
с (Робот: Ја менувам Категорија:Македонски села во Категорија:Села во Македонија)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
[[Категорија:Пробиштипски села]]
[[Категорија:Села во Општина Пробиштип]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Долни Стубол]]