Разлика помеѓу преработките на „PDF“

Додадени 32 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава be:Portable Document Format
с (Робот: Додава ky:PDF)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава be:Portable Document Format)
[[az:PDF]]
[[bn:পোর্টেবল ডকুমেন্ট ফরম্যাট]]
[[be:Portable Document Format]]
[[be-x-old:PDF]]
[[bg:PDF]]
126.662

уредувања