Маат: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.2) (Робот: Ја менувам pt:Maet во pt:Maat
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава ur:ماعت)
с (r2.6.2) (Робот: Ја менувам pt:Maet во pt:Maat)
[[oc:Maat]]
[[pl:Maat]]
[[pt:MaetMaat]]
[[ro:Maàt]]
[[ru:Маат]]
3.985

уредувања