Разлика помеѓу преработките на „Алданци“

Одземени 19 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија
с (r2.7.3) (Робот: Менува sq:Alldançja)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
[[Категорија:Крушевски села]]
[[Категорија:Села во Општина Крушево]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Алданци]]