Црвена Нива: Разлика помеѓу преработките

Додадени 5 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Ја менувам Категорија:Македонски села во Категорија:Села во Македонија
с (r2.7.1) (Робот: Додава sr:Црвена Њива)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Македонски села во Категорија:Села во Македонија)
{{Села во Општина Кочани}}
 
[[Категорија:МакедонскиСела селаво Македонија]]
[[Категорија:Кочански села]]
[[Категорија:Села во Општина Кочани]]