Разлика помеѓу преработките на „Старо Село (Порече)“

с
Робот: Ја менувам Категорија:Македонски села во Категорија:Села во Македонија
с (r2.7.1) (Робот: Додава fr:Staro Selo (Brod))
с (Робот: Ја менувам Категорија:Македонски села во Категорија:Села во Македонија)
<references />
 
[[Категорија:МакедонскиСела селаво Македонија]]
[[Категорија:Села околу Македонски Брод]]
[[Категорија:Села во Општина Македонски Брод]]