Разлика помеѓу преработките на „Првце“

Додадени 5 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Ја менувам Категорија:Македонски села во Категорија:Села во Македонија
с (r2.7.1) (Робот: Додава fr:Prvtsé)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Македонски села во Категорија:Села во Македонија)
<div class="references-small"><references /></div>
 
[[Категорија:МакедонскиСела селаво Македонија]]
[[Категорија:Тетовски села]]
[[Категорија:Села во Општина Теарце]]