Разлика помеѓу преработките на „Паралово“

Додадени 5 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Ја менувам Категорија:Македонски села во Категорија:Села во Македонија
с (Робот: Ја менувам Категорија:Македонски села во Категорија:Села во Македонија)
== Надворешни врски ==
 
[[Категорија:МакедонскиСела селаво Македонија]]
[[Категорија:Битолски села]]
[[Категорија:Села во Општина Новаци]]