Разлика помеѓу преработките на „Палатица“

Додадени 5 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Ја менувам Категорија:Македонски села во Категорија:Села во Македонија
с (r2.7.2+) (Робот: Менува sq:Pallatica)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Македонски села во Категорија:Села во Македонија)
*[http://www.panoramio.com/user/695042/tags/Pallatica Фотографии на Палатица]
 
[[Категорија:МакедонскиСела селаво Македонија]]
[[Категорија:Тетовски села]]
[[Категорија:Села во Општина Желино]]