Богојци: Разлика помеѓу преработките

Додадени 5 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Ја менувам Категорија:Македонски села во Категорија:Села во Македонија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава fr:Bogoytsi)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Македонски села во Категорија:Села во Македонија)
== Надворешни врски ==
 
[[Категорија:МакедонскиСела селаво Македонија]]
[[Категорија:Струшки села]]
[[Категорија:Села во Општина Струга]]