Живинарство: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3rc2) (Робот: Додава pl:Ferma drobiu
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава sv:Fågeluppfödning)
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава pl:Ferma drobiu)
[[mr:कुक्कुटपालन]]
[[nl:Pluimveehouderij]]
[[pl:Ferma drobiu]]
[[ru:Птичник]]
[[sr:Живинарство]]
6.057

уредувања