Разлика помеѓу преработките на „Витамин“

Додадени 16 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава sw:Vitamini
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам sr:Vitamini во sr:Vitamin)
с (r2.7.1) (Робот: Додава sw:Vitamini)
[[ka:ვიტამინები]]
[[kk:Дәрумен]]
[[sw:Vitamini]]
[[ky:Витаминдер]]
[[la:Vitaminum]]
34.422

уредувања