Виолина: Разлика помеѓу преработките

Одземени 23 бајти ,  пред 9 години
Одбиена последната промена во текстот (од 31.11.100.113) и вратена ревизијата 2795662 на ZéroBot
(Одбиена последната промена во текстот (од 31.11.100.113) и вратена ревизијата 2795662 на ZéroBot)
* [http://www.a1.com.mk/vesti/default.aspx?VestID=62797 Виолина продадена за 3,5 милиони долари]
* [http://www.youtube.com/watch?v=Tv47qlCmen4 Виолина]
baba ti e ninga zelkaV
 
== Извори ==