Разлика помеѓу преработките на „Бакарно време“

Одземени 19 бајти ,  пред 8 години
Одбиена последната промена во текстот (од 77.28.50.36) и вратена ревизијата 2405687 на Kiril Simeonovski
(Одбиена последната промена во текстот (од 77.28.50.36) и вратена ревизијата 2405687 на Kiril Simeonovski)
[[Категорија:Периоди во археологијата]]
[[Категорија:Праисторија]]
 
 
 
 
 
 
MAJKATI VGAS