Разлика помеѓу преработките на „Диселдорф“

Додадени 27 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава zh-yue:杜塞爾多夫
с (Робот: Додава diq:Düsseldorf)
с (r2.7.1) (Робот: Додава zh-yue:杜塞爾多夫)
[[pdc:Düsseldorf]]
[[de:Düsseldorf]]
[[diq:Düsseldorf]]
[[dsb:Düsseldorf]]
[[et:Düsseldorf]]
[[war:Düsseldorf]]
[[yo:Düsseldorf]]
[[zh-yue:杜塞爾多夫]]
[[diq:Düsseldorf]]
[[zh:杜塞尔多夫]]
34.422

уредувања