Разлика помеѓу преработките на „780-ти п.н.е.“

Додадени 65 бајти ,  пред 8 години
с
с (r2.7.3) (Робот: Брише es:Años 780 a. C., fr:Années -780, ru:780-е до н. э.)
с (r2.7.3) (Робот: Додава fr:Années 780 av. J.-C., ru:780-е годы до н. э.)
[[eu:K. a. 780ko hamarkada]]
[[fa:دهه ۷۸۰ (پیش از میلاد)]]
[[fr:Années 780 av. J.-C.]]
[[io:780a yari aK]]
[[it:Anni 780 a.C.]]
[[ms:780-an SM]]
[[uz:Mil. av. 780-lar]]
[[ru:780-е годы до н. э.]]
[[sk:80. roky 8. storočia pred Kr.]]
[[sh:780-e pne.]]
4.229

уредувања