Разлика помеѓу преработките на „Зале-Ренштајг“

Додадени 1.055 бајти ,  пред 8 години
Создадена страница со: '''Зале-Ренштајг''' ({{lang-de|Saale-Rennsteig}}) е општинска заедница во округот Зале-Орла, во ...
(Создадена страница со: '''Зале-Ренштајг''' ({{lang-de|Saale-Rennsteig}}) е општинска заедница во округот Зале-Орла, во ...)
(нема разлика)