Категорија:Економија на Кина: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3rc2) (Робот: Додава nn:Kategori:Kinesisk økonomi
с (r2.7.3) (Робот: Додава da:Kategori:Kinas økonomi; козметички промени)
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава nn:Kategori:Kinesisk økonomi)
[[nl:Categorie:Economie van China]]
[[ja:Category:中国の経済]]
[[nn:Kategori:Kinesisk økonomi]]
[[pl:Kategoria:Gospodarka Chin]]
[[pt:Categoria:Economia da China]]
6.057

уредувања