Разлика помеѓу преработките на „Папуа Нова Гвинеја“

с
r2.7.1) (Робот: Додава pa:ਪਾਪੂਆ ਨਿਊ ਗਿਨੀ; брише: diq:Papua Gineyaya Newiye
с (r2.7.1) (Робот: Ја менувам tl:Papua Bagong Ginea во tl:Papua New Guinea)
с (r2.7.1) (Робот: Додава pa:ਪਾਪੂਆ ਨਿਊ ਗਿਨੀ; брише: diq:Papua Gineyaya Newiye)
[[oc:Papoa-Nòva Guinèa]]
[[uz:Papua Yangi Gvineya]]
[[pa:ਪਾਪੂਆ ਨਿਊ ਗਿਨੀ]]
[[pnb:پاپوانیوگنی]]
[[pms:Papua Neuva Guinea]]
[[wo:Papuwaasi-Gine-Gu-Bees]]
[[yo:Papua Guinea Titun]]
[[diq:Papua Gineyaya Newiye]]
[[bat-smg:Papua Naujuojė Gvėniejė]]
[[zh:巴布亚新几内亚]]
34.422

уредувања