Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината ,  пред 6 години
с
r2.6.8) (Робот: Ја менувам diq:Taipei во diq:Taypey
[[yo:Taipei]]
[[zh-yue:臺北市]]
[[diq:TaipeiTaypey]]
[[zh:臺北市]]
3.967

уредувања