1150-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3rc2) (Робот: Додава is:1151-1160
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Робот: Додава ur:1150ء کی دہائی)
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава is:1151-1160)
[[io:1150a yari]]
[[id:1150-an]]
[[is:1151-1160]]
[[it:Anni 1150]]
[[jv:1150-an]]
6.057

уредувања