Разлика помеѓу преработките на „Цветан Тодоров“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ro:Tzvetan Todorov во ro:Țvetan Todorov
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ro:Tzvetan Todorov во ro:Țvetan Todorov)
[[fr:Tzvetan Todorov]]
[[it:Cvetan Todorov]]
[[ro:Tzvetan Todorov]]
[[nl:Tzvetan Todorov]]
[[ja:ツヴェタン・トドロフ]]
[[pl:Tzvetan Todorov]]
[[pt:Tzvetan Todorov]]
[[ro:TzvetanȚvetan Todorov]]
[[ru:Тодоров, Цветан]]
[[fi:Tzvetan Todorov]]
126.432

уредувања