Отвори го главното мени

Промени

Додадени 26 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Додава pa:ਜਿਬੂਤੀ
[[or:ଡିଜିବୋଇଟି]]
[[uz:Jibuti]]
[[pa:ਜਿਬੂਤੀ]]
[[pnb:جبوتی]]
[[ps:جېبوتي]]
85.496

уредувања