Разлика помеѓу преработките на „Франкфурт на Мајна“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Робот: Ја менувам ckb:فڕانکفورت во ckb:فرانکفورت
с (r2.7.1) (Робот: Менува fa:فرانکفورت)
с (r2.7.1) (Робот: Ја менувам ckb:فڕانکفورت во ckb:فرانکفورت)
[[sl:Frankfurt na Majni]]
[[so:Frankfurt]]
[[ckb:فڕانکفورتفرانکفورت]]
[[sr:Франкфурт на Мајни]]
[[sh:Frankfurt na Majni]]
2.613

уредувања