Отвори го главното мени

Промени

с
r2.7.3) (Робот: Додава bg:Аврам Садикарио
[[Категорија:Македонски Евреи]]
[[Категорија:Битолчани]]
 
[[bg:Аврам Садикарио]]
125.610

уредувања