Разлика помеѓу преработките на „Луда Мара“

Додадени 20 бајти ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
| caption = Луда Мара низ [[Кавадарци]]
| origin =
| mouth = [[Вардар]]
| basin_countries = {{МКД}}
| length = 33,5
| elevation = 860
| discharge =
| watershed =
}}