Нигер (река): Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава new:नाइजर खुसि
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава az:Niger (çay))
с (r2.7.3) (Робот: Додава new:नाइजर खुसि)
[[my:နိုင်ဂျာမြစ်]]
[[nl:Niger (rivier)]]
[[new:नाइजर खुसि]]
[[ja:ニジェール川]]
[[no:Niger (elv)]]
127.214

уредувања