Категорија:Економијата во 2007 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава ko:분류:2007년 경제
с (r2.7.1) (Робот: Додава ko:분류:2007년 경제)
[[fa:رده:علم اقتصاد در ۲۰۰۷ (میلادی)]]
[[fr:Catégorie:2007 en économie]]
[[ko:분류:2007년 경제]]
[[ru:Категория:2007 год в экономике]]
[[sv:Kategori:Ekonomiåret 2007]]
34.422

уредувања