Разлика помеѓу преработките на „Папуа Нова Гвинеја“

с
r2.7.1) (Робот: Ја менувам tl:Papua Bagong Ginea во tl:Papua New Guinea
с (r2.7.2+) (Робот: Менува diq:Papua Gineyaya Newiye, kk:Папуа Жаңа Гвинея)
с (r2.7.1) (Робот: Ја менувам tl:Papua Bagong Ginea во tl:Papua New Guinea)
[[fi:Papua-Uusi-Guinea]]
[[sv:Papua Nya Guinea]]
[[tl:Papua BagongNew GineaGuinea]]
[[ta:பப்புவா நியூ கினி]]
[[tt:Папуа — Яңа Гвинея]]
2.613

уредувања