Разлика помеѓу преработките на „Долно Дреново“

Додадени 148 бајти ,  пред 13 години
шаблон+кат
(шаблон+кат)
== Надворешни врски ==
 
{{Населени места во Општина Грмен}}
 
[[Категорија:Населени места во Општина Грмен]]
[[Категорија: Села во Општина Грмен]]
[[Категорија: Села во Пиринска Македонија]]
5.612

уредувања