Мем: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Робот: Менува nl:Meme (memetica), sr:Mem (jedinica)
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с r2.7.1) (Робот: Менува nl:Meme (memetica), sr:Mem (jedinica)
Ред 36:
[[lt:Memas]]
[[hu:Mém]]
[[nl:Meme (memetica)]]
[[ja:ミーム]]
[[no:Mem]]
Ред 46:
[[simple:Meme]]
[[sk:Mém]]
[[sr:MemeMem (jedinica)]]
[[fi:Meemi]]
[[sv:Mem]]
2.613

уредувања