Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1798 година“

с
r2.7.2) (Робот: Додава ku:Kategorî:Jidayîkbûn 1798
с (r2.7.3) (Робот: Додава qu:Katiguriya:Paqarisqa 1798; козметички промени)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ku:Kategorî:Jidayîkbûn 1798)
[[kk:Санат:1798 жылы туғандар]]
[[sw:Jamii:Waliozaliwa 1798]]
[[ku:Kategorî:Jidayîkbûn 1798]]
[[la:Categoria:Nati 1798]]
[[lv:Kategorija:1798. gadā dzimušie]]
7.011

уредување