Boyan

Додадени 638 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
|style="vertical-align: middle; padding: 5px;" | [[File:Choco-Nut Bake with Meringue Top cropped.jpg|120px]]
|style="vertical-align: middle; padding: 3px;" | Колаче за статиите за благи работи кои ги уредуваш..) [[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]] <small>([[User talk:Kiril Simeonovski|разговор]])</small> 22:10, 29 декември 2011 (CET)
|}
|-
|
{| class="messagebox standard-talk"
|-
|[[Податотека:Cscr-featured.svg|50п]]
|Статијата '''[[Хемиска реакција]]''', која Вие ја создадовте, проширивте и предложивте, го доби статусот „'''[[Портал:Избрана содржина|избрана статија]]'''“. Ве повикувам да напишете некоја друга статија, а доколку знаете веќе некоја постоечка која ги задоволува критериумите, слободно предложете ја.
|}