Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Статии на кои им треба проверка на фактите“

с
с (r2.7.1) (Бот Менува: pl:Kategoria:Artykuły do weryfikacji)
[[ml:വർഗ്ഗം:Wikipedia articles needing factual verification]]
[[pl:Kategoria:Artykuły do weryfikacji]]
[[ru:Категория:Википедия:Статьи, достоверность которых требует проверки]]
[[tl:Kategorya:Wikipedia articles needing factual verification]]
[[uk:Категорія:Статті, достовірність яких потребує перевірки]]
827

уредувања