Разлика помеѓу преработките на „Микеланџело Буонароти“

с
r2.7.1) (Робот: Додава stq:Michelangelo di Lodovico Buonarroti Simoni
(Одбиена последната промена во текстот (од 79.126.218.215) и вратена ревизијата 2786070 на ZéroBot)
с (r2.7.1) (Робот: Додава stq:Michelangelo di Lodovico Buonarroti Simoni)
[[sc:Michelangelo Buonarroti]]
[[sco:Michelangelo Buonarroti]]
[[stq:Michelangelo di Lodovico Buonarroti Simoni]]
[[sq:Michelangelo Buonarroti]]
[[scn:Michilàncilu Buonarroti]]
34.422

уредувања