Категорија:Починати во 1098 година: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава ku:Kategorî:Mirin 1098
с (Робот: Додава bs:Kategorija:Umrli 1098.)
с (Робот: Додава ku:Kategorî:Mirin 1098)
[[it:Categoria:Morti nel 1098]]
[[kk:Санат:1098 жылы қайтыс болғандар]]
[[ku:Kategorî:Mirin 1098]]
[[hu:Kategória:1098-ban elhunyt személyek]]
[[new:पुचः:१०९८य् मदुगु]]
85.496

уредувања