Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1279 година“

с
Робот: Додава ku:Kategorî:Jidayîkbûn 1279
с (r2.7.1) (Робот: Додава sv:Kategori:Födda 1279)
с (Робот: Додава ku:Kategorî:Jidayîkbûn 1279)
[[id:Kategori:Kelahiran 1279]]
[[kk:Санат:1279 жылы туғандар]]
[[ku:Kategorî:Jidayîkbûn 1279]]
[[hu:Kategória:1279-ben született személyek]]
[[new:पुचः:१२७९य् बुगु]]
85.496

уредувања