Разлика помеѓу преработките на „Шангај“

Додадени 20 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ba:Шанхай
с (r2.7.2+) (Робот: Додава bxr:Шанхай)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ba:Шанхай)
[[bn:সাংহাই]]
[[zh-min-nan:Siōng-hái-chhī]]
[[ba:Шанхай]]
[[be:Горад Шанхай]]
[[be-x-old:Шанхай]]
126.090

уредувања