Разлика помеѓу преработките на „Богота“

Додадени 20 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ba:Богота
с (r2.7.1) (Робот: Додава ilo:Bogotá)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ba:Богота)
[[bn:বোগোতা]]
[[zh-min-nan:Bogotá]]
[[ba:Богота]]
[[be:Горад Багата]]
[[be-x-old:Багата]]
126.585

уредувања