Разлика помеѓу преработките на „Лукас Подолски“

Додадени 592 бајти ,  пред 8 години
Создадена страница со: Лукас Подолски e германски фудбалер кој настапува за Англискиот клуб Арсенал. Негов...
(Создадена страница со: Лукас Подолски e германски фудбалер кој настапува за Англискиот клуб Арсенал. Негов...)
(нема разлика)
Анонимен корисник