Ројтерс: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава lv:Reuters
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам uk:Reuters во uk:Рейтер)
с (r2.7.1) (Робот: Додава lv:Reuters)
[[kk:Рейтер]]
[[ku:Reuters]]
[[lv:Reuters]]
[[lt:Reuters]]
[[hu:Reuters]]
2.613

уредувања