Разлика помеѓу преработките на „Недела“

Додадени 37 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава dv:އާދިއްތަ ދުވަސް
с (r2.7.3) (Робот: Додава ckb:یەکشەممە; козметички промени)
с (r2.7.2) (Робот: Додава dv:އާދިއްތަ ދުވަސް)
[[pdc:Sunndaag]]
[[de:Sonntag]]
[[dv:އާދިއްތަ ދުވަސް]]
[[et:Pühapäev]]
[[el:Κυριακή]]
7.011

уредување