Разлика помеѓу преработките на „Илјада и една ноќ“

с
r2.7.1) (Робот: Менува fa:هزار و یک شب
(Одбиена последната промена во текстот (од 77.29.106.245) и вратена ревизијата 2718917 на SmartM&M)
с (r2.7.1) (Робот: Менува fa:هزار و یک شب)
[[eo:Mil kaj unu noktoj]]
[[eu:Mila gau eta bat gehiago]]
[[fa:هزارویکهزار و یک شب]]
[[hif:The Book of One Thousand and One Nights]]
[[fr:Les Mille et Une Nuits]]
295

уредувања