Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Корисник uk“

с
r2.7.3) (Робот: Додава zea:Categorie:Gebruker uk
с (r2.7.3) (Робот: Додава wo:Wàll:Jëfandikukat uk)
с (r2.7.3) (Робот: Додава zea:Categorie:Gebruker uk)
[[yi:קאַטעגאָריע:באַניצער uk]]
[[zh-yue:Category:User uk]]
[[zea:Categorie:Gebruker uk]]
[[bat-smg:Kateguorėjė:User uk]]
[[zh:Category:Uk 使用者]]
126.280

уредувања