Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Корисник uk“

с
r2.7.3) (Робот: Додава wuu:分类:User uk
с (r2.7.3) (Робот: Додава zh-classical:Category:User uk)
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:分类:User uk)
[[zh-classical:Category:User uk]]
[[war:Kaarangay:User uk]]
[[wuu:分类:User uk]]
[[yi:קאַטעגאָריע:באַניצער uk]]
[[zh-yue:Category:User uk]]
126.280

уредувања